Pro nevěsty

Při přípravě nevěst kladu důraz na výdrž líčení a účesu po celý den i noc. Líčení tradičně bývá jemnější, romantické v neutrálních barvách, není to ale podmínkou. Každá žena se cítí nejlépe v něčem jiném. Já Vám pomohu najít líčení, ve kterém se budete cítit krásná a sebevědomá po celý Váš svatební den.  Účes uděláme dle Vašich požadavků, abyste se v něm cítila komfortně, ať už chcete účes sepnutý s vyčesanými vlasy, nebo nechat vlasy rozpuštěné.

Zkouška svatebního líčení a účesu
S nevěstami dělám zkoušku líčení a účesu, kterou považuji za velmi důležitou. Předem zde probereme Vaše přání a představy. Uzpůsobíme vizáž Vašim šatům a doplňkům. Vyzkoušíte si zda se opravdu cítíte pohodlně ve zvoleném líčení a účesu. Ze zkoušky odejdete kompletně nalíčená i učesaná tak, jako kdybyste měla jít rovnou k oltáři. Zkouška je stoprocentní a kompletní, abyste si ozkoušela opravdu vše tak, jako tomu bude v den D. Ve svatební den je poté možné cokoliv pozměnit dle přání. Díky zkoušce půjde vše ve svatební den hladce. 
Zkoušku doporučuji přibližně měsíc nebo dva před svatbou, nechám ale na Vás zda si chcete vizáž vyzkoušet i dříve nebo později. Zkouška proběhne u mě v Chomutově. Zkoušky probíhají ve všední dny, jelikož sobotní termíny jsou obsazené svatbami. Doporučuji ji časově co nejdříve, abyste na sobě vizáž ozkoušeli co nejdéle. 
V den D
V den svatby je možné po domluvě dojet na Vámi vybrané místo, kde budou probíhat Vaše přípravy, aby pro Vás byl den co nejpříjemnější a nejméně hektický. V případě dojíždění dále jak 30km požaduji na místě příprav připravovat ještě alespoň jednu svatebčanku, či 2 osoby na líčení. (Podmínka se týká pouze pátečních a sobotních termínů duben-říjen)
Vizáž pro svatebčanky
Nechte na svou svatbu zkrášlit i svou svědkyni, družičky, sestru nebo maminku. Udělejte jim Váš den ještě více nezapomenutelný v podobě osobní proměny vizáže. Poptejte se ostatních, zda nebudou mít zájem využít mé služby, když na místo Vašich příprav pojedu. Často se stává, že svatebčanky pak shánějí jiné vizážistky, jelikož nevědí, že tato možnost je. 

Proč si vybrat mé služby? 

 • Několikaleté zkušenosti se svatební vizáží.
 • Za 6 let ve svatbách jsem nikdy nikomu nezrušila žádný svatební termín.
 • Profesionální ale zároveň přátelský přístup.

 • Vizáž na míru dle Vašich požadavků, přání, ale také dle Vašich rysů, stylu svatby a šatů.

 • V ceně máte kompletní servis, Vy se o nic ohledně vizáže nemusíte starat.

 • Možnost dojezdu za Vámi přímo na místo Vašich příprav.

 • Možnost nalíčit i učesat také Vaše svatebčanky.

Ceník pro svatební sezónu 2024

Ceník pro svatební sezónu 2025

Další informace k rezervacím:

 • Vše záleží na domluvě, napište mi Vaší poptávku s konkrétními požadavky a domluvíme se.
 • Aktuálně rezervuji pouze balíčky svatebního líčení i účesu. Balíček pouze svatební líčení jen na ověření termínu. (Cena Classic balíčku bez účesu 3700,-.)
 • Možnost líčení a účesu bez zkoušky pouze pro nevěsty, které u mě někdy již vizáž absolvovaly.
 • Rezervace pouze svatebního účesu není možná. Specializuji se primárně na líčení, a účesy jsou k dispozici k líčení. 
 • Pro závaznou rezervaci termínu je nutné uhradit částku 1000,-, která bude následně odečtena z celkové částky balíčku, a je v případě zrušení termínu z Vaší strany nevratná. 
 • Cestovné: 10Kč/km tam i zpět. (Od 100Kč)
 • Je možné si ode mě zapůjčit ozdoby do vlasů.
 • V balíčcích je zahrnuta pouze 1 kompletní zkouška. Další zkouška obvykle není vůbec potřeba, ale je možná na vyžádání s doplatkem 1800,- (Pouze líčení 1000,- / pouze účesu 800,-)
 • Rezervace pouze svatebního líčení v sobotní termín květen-říjen a zároveň dojíždění dále jak 30 km od Chomutova pouze v případě líčení (nebo česání) dalších 3 svatebčanek (Případně 2 svatebčanek u kterých se bude dělat líčení i účes)

Recenze nevěst

5/5
Myslím si, že na svůj den jsem si nemohla vybrat někoho lepšího. Míša je opravdu kouzelnice, díky které jsem se cítila nádherně.🤩 To, že má zlaté ručičky jsem věděla již z instagramu, ale stejně předčila mé očekávání. Účes a make up vydržel celý den i protančenou noc💃🏻 Jsem maximálně spokojená a všem Míšu doporučuji, protože to, co dokáže je neskutečné! Ještě jednou moc děkuji
Nikča Sacharová
5/5
Míša má ručičky ze zlata 🥰 vybrat si jí na svůj nejkrásnější den, bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat ❤️ S líčením a účesem od Míši jsem si připadala nádherná. Vše vydrželo až do rána ☺️ Určitě Míšu doporučuji, protože jestli si přejete, se ve svůj den cítit jako princezna, ona vám to splní. Já se tak cítila ❤️ Ještě jednou Míšo moc děkuji, vaše práce je precizní a naprosto boží 😍 Věrka ☺️
Věruška Kopečná
5/5
Míša na svatbu líčila a česala nejen mě, ale také 4 další svatebčanky a všechny jsme byly naprosto spokojené. Vše probíhalo hladce. Účes i líčení vydrželo krásné celý den, přestože bylo opravdu vedro a slzy tekly proudem. 😅 Určitě doporučuji dalším nevěstám i maturantkám, byla jsem moc spokojená nejen s výsledkem, ale celkově s přístupem, jednáním a ochotou.
Barbora Medunová
5/5
Vybrat si Míšu a využít její služby bylo to nejlepší rozhodnutí. Díky Míše jsem vypadala tak, jak jsem si vždycky přála a cítila jsem se báječně. Účes i make-up vydržel po celou dobu. Pokud se chcete cítit a vypadat krásně, tak doporučuji jedině Míšu! 🫶🏻🤍
Verča Domínová
5/5
Míšu bych chtěla opravdu moc doporučit, nejen, že mi vytrhla trn z paty, když jsme plánovali svatbu pouhé 3 měsíce - tudíž nikdo neměl volno, ani Míša neměla, ale slitovala se nademnou a vzala si mě do parády. 💗 Opravdu profesionální jednání a makeup, vydržel až do noci a ani jsem to nemohla pořádně odlíčit, že jsem ho měla lehce i druhý den. Doporučuji všem!
Renča Starková
5/5
Díky úžasné Míše jsem ve svůj svatební den vypadala jako princezna. Vše bylo profesionální, perfektní a přesně podle představ. Překrásný účes i líčení vydrželo po celý den. Míšu mohu vřele doporučit🤍👍
Martina Mirgová

Galerie fotek mých nevěst