Pro maturantky

Již několik let se věnuji profesionálnímu líčení a účesů pro maturantky. Maturantkám věnuji speciální pozornost, jelikož vím, jak důležitý pro ně jejich ples je.

Vizáž přizpůsobíme nejen Vašim šatům a doplňkům, ale také Vašemu vkusu, požadavkům a rysům. Plesová vizáž není jen o třpytkách a velkých vlnách, je to o tom vybrat Vám vizáž na míru. Líčení může být i jemné a vlasy mohou být stažené do elegantního uhlazeného drdolu. Možností je spousta a my spolu vybereme tu nejlepší pro Vás!

 

Doporučuji…

Doporučuji využít zkoušku vizáže, na které nejdříve probereme Vaše představy a přání, líčení a účes přizpůsobíme Vašemu stylu, šatům a doplňkům, abyste se v něm ve Váš velký den cítila co nejvíc sebevědoměji. Zkusíme zda Vám sluší Váš vysněný drdol, nebo zda Vám drží vlny, které tak moc chcete. Zjistíte zda se cítíte dobře ve třpytivém líčení, nebo zda Vám vyhovují umělé nalepovací řasy. Zkoušky probíhají obvykle ve všední dny. Pouze ve výjimečné situace (např. objednání na poslední chvíli,…) proběhne zkouška o víkendu.

 

Vizáž pro Vaše blízké

Vezměte sebou v den plesu na líčení i svou maminku, sestru nebo kamarádku, a užijte si spolu proměnu na váš jedinečný maturitní ples a zazařte na tanečním parketu společně.

Přípravy probíhají u mě v Chomutově. 

Ceník a balíčky maturitní vizáže pro sezonu 2023 / 2024

Líčení _________________ 1300 – 1500 Kč
Líčení a účes __________ 2300 – 2700 Kč
Zkouška líčení ________ 1100 – 1300 Kč

Zkouška líčení a účesu 1900 – 2300 Kč

 

∗ Aktuálně nabízím účesy k líčení, nebo samostatné líčení. Účes samostatně není možný.