Postup rezervace termínu

1. Přečtěte si informace na stránce „Svatební vizáž – informace pro nevěsty“.

2. Pokud Vám vše vyhovuje, napište mi do zprávy datum svatby a místo (alespoň město), kde by probíhaly svatební přípravy. Pokud máte i čas obřadu, tak prosím i o to. Pokud čas obřadu ještě nemáte, prosím ihned jak čas mít budete, o doplnění. 

3. K potvrzení rezervace Vám bude zaslána faktura k uhrazení rezervační zálohy na částku 1000,-, která bude následně odečtena z celkové částky balíčku. Po obdržení zálohy na účet je Vaše rezervace závazná a nebude již z mé strany zrušena. Pokud dojde ke zrušení termínu z Vaší strany, nebude tato záloha vratná. 

4. Pokud budete chtít nechat nalíčit/učesat i další svatebčanky (svědkyni, maminky, sestry, družičky,…), nebo budou mít o vizáž na místě Vašich příprav zájem ony, dopište mi to prosím k rezervaci. Tato informace se dá doplnit i později, ale pokud to víte hned, je lepší mi to napsat rovnou. 

5. Další domluva pak probíhá při domluvě termínu zkoušky svatební vizáže. Zkoušku doporučuji cca 1-2 měsíce před svatbou. Nechám ale na Vás, zda budete chtít zkoušku dříve či později. 

6. Pak už se jen budu těšit na naše společné setkání, a na to, jakou krásnou vizáž Vám na Váš nejdůležitější den vytvoříme. 🙂

 

Pokud byste potřebovala objasnit jakékoliv další doplňující informace, neváhejte mě kontaktovat kdekoliv na mé sociální síti, emailu či telefonním čísle, ráda Vám vše vysvětlím a zodpovím Vaše otázky. 

 

 

Ceník pro svatební sezónu 2024

Mé nevěsty 2023