Kurzy pro vizážistky

Kurzy jsou určené jak pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit vizážistickým technikám, tak i pro pokročilé vizážistky, které se chtějí zdokonalit v některých typech líčení. 

 

Jak kurzy pro vizážistky probíhají?

Kurz je formou tzv. „jeden na jednoho“. Na kurzu je přítomna modelka, na které nejdříve já demonstruji líčení na jedné polovině obličeje, a detailně popisuji postup práce. Následně pod mým vedením líčíte Vy druhou polovinu obličeje modelky. Typ líčení si vybírá kurzistka sama.

Během líčení probereme jak zvolit vhodné líčení pro klientku, jak vybrat odstín makeupu, nanášení makeupu, korektoru a správné konturování. Naučím vás mé ověřené techniky líčení očích stínů a jejich blendění. Naučíme se jak na precizní oční linku a dokonalé obočí. Pracujeme se štětcemi. Ukazuji vám, jaké štětce vyhovují mně na určité líčení. Naučíte se jak na rychlé a snadné lepení řas. 

Kromě techniky líčení vás také naučím, jak a čím nafotit líčení, aby co nejlépe vyniklo na fotkách.
V ceně jsou i 3 mnou nafocené a editované fotky každého looku do Vašeho portfolia.

Kurz je zakončený certifikátem o absolvování. (Certifikát neslouží jako akreditace, nelze si na jeho základě založit živnost.)

 

Varianta jednoho looku 

  • Délka: cca 4-5 hodin
  • Cena: 5500 Kč

Varianta dvou looků

      • Délka: cca 7-8 hodin

      • Cena: 8000 Kč

Výběr looků je na kurzistce. Je na vás zda se chcete naučit či zdokonalit v jemném svatebním makeupu či výrazném plesovém cutcrease looku, nebo v nanášení třpytek nebo v čemkoliv jiném. V ceně kurzu je zahrnuto veškeré používání mých produktů.