Kurzy osobního líčení

Kurzy jsou určené pro všechny slečny a ženy každého věku, které se chtějí začít líčit, či v líčení sebe sama tápou a potřebují usměrnit.


Kurz je individuální, budete na něm sama, abych se Vám mohla věnovat na 100%.


Jak kurz probíhá ?

Na kurz si doneste svou kosmetickou taštičku, ve které máte produkty, které používáte nejčastěji. Společně taštičku probereme a projdeme jednotlivě každý produkt. Já vám poradím, zda používáte produkty vám vhodné, případně doporučím vhodnější produkty, poradím které produkty je potřeba doplnit.

Názorně spolu probereme a vyzkoušíme postupně jak docílit líčení, které vám nejvíce lichotí. Poradím vám, jak si vybrat vhodný typ a odstín makeupu, jak zvýraznit rysy vašeho obličeje a jak zakrýt nedostatky na pleti. Poradím vám jaké líčení lichotí vašim očím a ukážu vám jak na to. Naučíme se jak zvýraznit obočí a pokud budete chtít, naučíme se i postup, jak rychle a precizně nalepit řasy. Všechny mé rady a tipy si názorně ukážeme na líčení, kdy já Vám je budu ukazovat na jedné straně Vašeho obličeje, a vy to samé budete dělat na druhé straně obličeje.


Trvání kurzu jsou přibližně 3 hodiny dle náročnosti a požadavků klientky. Čas ale není nijak striktně vymezený – odcházíte v tu chvíli, kdy víte vše, co jste vědět chtěli.

 

Kurz probíhá v Chomutově

Cena kurzu je 3500 Kč

 

Termín kurzu vždy domluvím individuálně se zájemkyní. Stačí mi napsat zprávu nebo zavolat. Kurzy probíhají ve všední dny.

Napište mi a domluvte si termín kurzu