Informace ke kurzu osobního líčení

KAM PŘIJÍT:

Adresa je Školní 3635/24, Chomutov. Zvonek Hlaváček, Stejskalová (zvonek vlevo dole), patro přízemí. 

Parkování je možné z obou stran baráku. Přímo před ním jsou místa pouze pro držitele karet.

 

JAK SE PŘIPRAVIT:

  • Přijít nenalíčená.

CO MÍT S SEBOU:

  • Produkty a štětce, které vlastníte. (případně ty, které používáte).  Pokud nemáte, nevadí, nedokupujte před kurzem!
  • Hotovost na platbu v hotovosti. (V případě potřeby hrazení převodem na účet prosím o informování předem – bude vystavena faktura). 

V případě jakýchkoliv otázek mi buď napište na mé soc. sítě, email nebo volejte na číslo 732628784.

 
JAK KURZ PROBÍHÁ?

Na kurz si doneste svou kosmetickou taštičku, ve které máte produkty, které používáte nejčastěji. Společně taštičku probereme a projdeme jednotlivě každý produkt. Já vám poradím, zda používáte produkty vám vhodné, případně doporučím vhodnější produkty, poradím které produkty je potřeba doplnit, nebo které z těch co moc nepoužíváte byste určitě měla zařadit do své rutiny. 

 

Názorně spolu probereme a vyzkoušíme postupně jak docílit líčení, které vám nejvíce lichotí. Poradím vám, jak si vybrat vhodný typ a odstín makeupu, jak zvýraznit rysy vašeho obličeje a jak zakrýt nedostatky na pleti. Poradím vám jaké líčení lichotí vašim očím a ukážu vám jak na to. Naučíme se jak zvýraznit obočí a pokud budete chtít, naučíme se i postup, jak rychle a precizně nalepit řasy. Všechny mé rady a tipy si názorně ukážeme na líčení, kdy já Vám je budu ukazovat na jedné straně Vašeho obličeje, a vy to samé budete dělat na druhé straně obličeje.

 

  • Kurz je individuální, takže se zaměříme i na to, co chcete Vy. Někdo chce umět jemné líčení, někdo i večerní, někdo zkusit lepení řas.. Promyslete si do té doby, co vše si chcete z kurzu odnést, co určitě chcete vědět a ukázat, klidně si to napište.
  • Určitě přijdte s nabitým telefonem, budu vám ukazovat nějaké produkty, co jo a co ne a je dobré si to fotit, abyste nezapomněla. 🙂
  • Trvání kurzu jsou přibližně 3 hodiny dle náročnosti a požadavků klientky. Čas ale není nijak striktně vymezený – odcházíte v tu chvíli, kdy víte vše, co jste vědět chtěli.